Ansatte i Møre og Romsdal Røde Kors

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Tore Nedregård
Daglig leder
Telefon: 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior
Nestleder, informasjonsarbeid og flerkultur.
Telefon: 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Ragnhild Vatne Bø
Organisasjonsutvikling og informasjonsarbeid.
Telefon: 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Inger Amdam Eckholm
Økonomi og visitor
Telefon: 917 95 958
inger.amdam.eckholm@redcross.no

Kina Grüner
Flerkultur og leksehjelp 
Telefon: 920 68 695
kina.gruner@redcross.no

Asbjørn Wille
Ferie for alle
Telefon: 902 67 320
asbjorn.wille@redcross.no

Anette Scheen
Fellesverket Ålesund
Telefon: 974 92 014
anette.scheen@redcross.no

Lasse Hoel
Prosjektleder Lokal kapasitet
Telefon: 458 85 401
lasse.hoel@redcross.no

Hilde Brandshaug Vikås
Hjelpekorps og beredskap 
Telefon 922 51 691
hilde.brandshaug.vikas@redcross.no 

Esther Bavanai Appadurai Kalvø
Fellesverket og Flyktningguide
Telefon: 936 54 540
bavani.appadurai.kalvo@redcross.no

Kine Trangsrud
Fellesverket og Fargespill
Telefon: 932 12 101
kine.trangsrud@redcross.no

Carina Nørve
Habil og Besøkstjeneste
Telefon 952 01 778
carina.norve@redcross.no

Sandra de Oliveira
Fellesverket og Gatemegling
Telefon 472 38 523
sandra.de.oliveira@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler