Ansatte i Møre og Romsdal Røde Kors

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Tore Nedregård

Daglig leder
Telefon: 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior

Nestleder. Besøkstjenesten, flyktningguide, norsktrening, Habil
Telefon: 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Ragnhild Vatne Bø

Lokalforeningsdrift, IKT, GDPR, informasjon/media
Telefon: 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Inger Amdam Eckholm

Økonomi og visitor
Telefon: 917 95 958
inger.amdam.eckholm@redcross.no

Irene Kvangarsnes Flaaen

Hjelpekorps og Beredskap, RØFF, Økonomi og administrasjon
Telefon: 412 412 41
irene.flaaen@redcross.no 

Kina Grüner

Leksehjelp Molde, Norsktrening Molde, Flyktningguide
Telefon: 920 68 695
kina.gruner@redcross.no

Asbjørn Wille

Ferie for alle, Nettverk etter soning, Internasjonalt distriktssamarbeid
Telefon: 902 67 320
asbjorn.wille@redcross.no

Hilde Brandshaug Vikås

Hjelpekorps og beredskap 
Telefon 922 51 691
hilde.brandshaug.vikas@redcross.no 

Carina Nørve

Senterleder Fellesverket, Habil
Telefon 952 01 778
carina.norve@redcross.no

Esther Bavanai Appadurai Kalvø

Fellesverket, Leksehjelp, Digital leksehjelp, Arbeidstrening, Flyktningguide Ålesund
Telefon: 936 54 540
bavani.appadurai.kalvo@redcross.no

Kine Trangsrud

Fellesverket, Barnas Røde Kors, Røde Kors Ungdom, Fargespill, Sosial møteplass Fellesverket, Ferie for alle
Telefon: 932 12 101
kine.trangsrud@redcross.no

Sandra de Oliveira

Fellesverket, Gatemegling, Besøkstjenesteprosjekt NTNU
Telefon 472 38 523
sandra.de.oliveira@redcross.no

Leif-Otto Gaupset Hareid

Lyd - og lystekniker scenelokalene Fellesverket
Telefon: 47 22 61 26
leif.hareid@redcross.no

 

 

 

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler