Kontakt Bodø Røde Kors

Administrasjonens oppgave er, i samarbeid med frivillige, å koordinere, bistå og tilrettelegge for aktiviteter og satsningsområder i Bodø Røde Kors.

Kontoret i Bodø Røde Kors

Våre ansatte har kontorer i 2. etasje i Storgata 54, hvor bruktbutikken ligger i 1. etg. Kontoret er åpent kl. 08.00-15.45 mellom 1. september og 30. april, og kl. 08.00-15.00 fra 1. mai til 31. august. Helligdager er stengt og det vil være redusert bemanning i ferier.

Kontaktinformasjon til Bruktbutikken, telefon 90 70 39 55

Ansatte i Bodø Røde Kors

202312-Maria-Støver-Knutsen-Bodø-Røde-Kors-portrett-420x525px
Maria Støver Knutsen
Seniorrådgiver omsorg, besøks- og visitortjenesten og vitnestøtte
Kontorsted
Bodø
E-post
maria.stover.knutsen@redcross.no
Mobil
94 82 99 76
202312-Ane-Lusie-Tellebon-Bodø-Røde-Kors-portrrettbilde-420x525px
Ane Lusie Tellebon
Rådgiver migrasjon, BUA og Bruktbutikken
Kontorsted
Bodø
E-post
ane.tellebon@redcross.no
Mobil
97 76 15 37
Siri-Hammerfjeld-Bodø-Røde-Kors-420x525px
Siri Hammerfjeld
Rådgiver oppvekst
Kontorsted
Bodø
E-post
siri.hammerfjeld@redcross.no
Mobil
97 11 17 85
202312-Selveste-Magnus-Heieraas-Bodø-Røde-Kors-portrett-420x525px
Selveste Magnus Heieraas
Ansvarlig for Fellesverket Bodø
Kontorsted
Fellesverket
E-post
magnus.heieraas@redcross.no
Mobil
93 62 99 86
202312-Josefine-Grantangen-Bodø-Røde-Kors-portrett-420x525px
Josefine Grantangen
Rådgiver Fellesverket - vikar
Kontorsted
Fellesverket Bodø
E-post
josefine.grantangen@redcross.no
Mobil
90 20 15 51
Ida-Gulbrandsen-Bodø-Røde-Kors-420x525px
Ida Gulbrandsen
Rådgiver Fellesverket
Kontorsted
Fellesverket Bodø
E-post
ida.gulbrandsen@redcross.no
Mobil
97 60 18 88
Permisjon
Helene Emilsen Helskog
Rådgiver barn og unge for Fellesverket Bodø - permisjon
Kontorsted
Fellesverket Bodø
E-post
helene.johanne.helskog.emilsen@redcross.no
Mobil
48 09 86 59
202312-Lars-Henrik-Lauritzen-Bodø-Røde-Kors-portrett-420x525px
Lars Henrik Lauritzen
Daglig leder - drift, adm., eiendom
Kontorsted
Bodø
E-post
lars.henrik.lauritzen@redcross.no
Mobil
91 88 69 97


Faktura til Bodø Røde Kors sendes til:
E-post: faktura.lokalforening@redcross.no eller
Bodø Røde Kors, Storgata 54, 8006 Bodø   

Ønsker du å gi en gave til vårt arbeid, bruk kontonr: 4509 1878 600 

Organisasjonsnummer: 938 768 188