Ansatte

Alle ansatte jobber med å bistå frivillige og legge til rette for god aktivitet.

Silje2

Silje Rishaug Hansen

Fungerende daglig leder
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 412 40 249
E-post: silje.hansen@redcross.no

Birgitte

Birgitte Nordnes

Rådgiver Sosial inkludering
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 907 86 958
E-post: birgitte.nordnes@redcross.no

Veronika

Veronika Dagestad

Rådgiver Migrasjon
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 932 68 877
E-post: veronika.dagestad@redcross.no                                      

vilja

Vilja Mundheim

Rådgiver Migrasjon
Telefon: 51 52 38 50

E-post: vilja.mundheim@redcross.no

Guro2

Guro Lauvland Bjørknes

Rådgiver Migrasjon
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 404 64 120
E-post: guro.bjorknes@redcross.no

Ingrid

Ingrid Neteland

Leder Nettverk etter soning (NES)
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 901 65 359
E-post: ingrid.neteland@redcross.no

Sigurd

Sigurd Egeland

Rådgiver Nettverk etter soning (NES)
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 404 06 020
E-post: sigurd.egeland@redcross.no

Eldar

Eldar Vatnaland

Prosjektleder Evne & Vilje Rekruttering NES
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 911 98 093
E-post: eldar.vatnaland@redcross.no

Asgaut

Asgaut Nordbø

Arbeidstreningskoordinator NES
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 413 89 837
E-post: asgaut.nordbo@redcross.no

Lisbeth2

Lisbeth Tandrevold

Rådgiver Fellesskap og Førstehjelp i Fengsel
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 932 10 115
E-post: lisbeth.tandrevold@redcross.no

synnøve

Synnøve Skjeldal

Leder Fellesverket
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 974 66 702
E-post: synnove.skjeldal@redcross.no

Jacob 2

Jacob Secher

Gatemegler Fellesverket
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 407 33 204
E-post: jacob.secher@redcross.no