Ansatte

Alle ansatte jobber med å tilrettelegge for god frivillig aktivitet

Berit ny 1

Berit Hårr Østerhus

Daglig leder
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 976 28 828
E-post: berit.osterhus@redcross.no

Silje2

Silje Rishaug Hansen

Prosjekt- og frivillighetskoordinator Barn og Unge
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 412 40 249
E-post: silje.hansen@redcross.no

Veronika portrett 13.11.19

Veronika Dagestad

Prosjekt- og frivillighetskoordinator Migrasjon
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 932 68 877
E-post: veronika.dagestad@redcross.no                                      

Birgitte2

Birgitte Nordnes

Prosjekt- og frivillighetskoordinator Sosial inkludering
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 907 86 958
E-post: birgitte.nordnes@redcross.no

Vilja1

Vilja Mundheim

Prosjekt- og frivillighetskoordinator Migrasjon
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 412 44 509
E-post: vilja.mundheim@redcross.no

Ingrid N portrett 13.11.19

Ingrid Neteland

Prosjektleder Nettverk etter soning (NES)
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 901 65 359
E-post: ingrid.neteland@redcross.no

Randi1

Randi S. Torgersen

Prosjektleder Evne&Vilje NES
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 947 84 599
E-post: randi.torgersen@redcross.no

asgaut

Asgaut Nordbø

Arbeidstreningskoordinator NES
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 413 89 837
E-post: asgaut.nordbo@redcross.no

Lourdes1

Lourdes Subirachs Roig

Prosjektleder Fellesskap og Førstehjelp i Fengsel
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 412 96 049
E-post: lourdes.subirachs.roig@redcross.no

Synnøve1

Synnøve Skjeldal

Leder Fellesverket
Telefon: 51 52 38 50
Mobil: 974 66 702
E-post: synnove.skjeldal@redcross.no