bilde av inngangspartiet til Oppland Røde Kors

Kontakt Oppland Røde Kors

Ansatte på distriktskontoret i Innlandet

Postboks 1167  
2806 Gjøvik
Gateadresse:
Fahlstrømsplass 1, 4 etg.
Telefon: 22 05 40 00
E-post: dk.oppland@redcross.no

Ansatte distriktskontoret i Innlandet

Oppland Røde Kors og Hedmark Røde Kors er samorganisert som distriktskontoret for Røde Kors i Innlandet. Distriktskontoret har to avdelinger med kontorsteder på Hamar og Gjøvik. Vi er totalt 18 ansatte, som sammen vil yte service og tilrettelegge for de lokale tilbudene og all den gode aktiviteten i distriktets foreninger. Se oversikt over alle de ansatte ved distriktskontoret nedenfor.

HanneGunn
Hanne-Gunn Røraas
Daglig leder Røde Kors i Innlandet
E-post
hanne-gunn.roraas@redcross.no
Mobil
957 96 494
HegeKathinka
Hege Kathinka Trætteberg
Enhetsleder frivillighet og organisasjon
E-post
hege.kathinka.tratteberg@redcross.no
Mobil
905 40 070
JanOlav
Jan Olav Andersen
Enhetsleder adm., økonomi og styring
E-post
jan.olav.andersen@redcross.no
Mobil
482 98 805
LivBerit
Liv Berit Karlsen
Kommunikasjonsrådgiver
E-post
liv.berit.karlsen@redcross.no
Mobil
986 29 351
OleJohan
Ole-Johan Dyste
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
ole-johan.dyste@redcross.no
Mobil
908 55 984
annika
Annika Bylund
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon (perm)
E-post
annika.bylund@redcross.no
Mobil
402 01 466
Ragnar
Ragnar Imset
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
ragnar.imset@redcross.no
Telefon
905 26 193
BjørnEric
Bjørn Eric Grøndahl
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
bjorneric.grondahl@redcross.no
Mobil
911 97 473
Anne (1)
Anne Fosslien Kolstø
Rådgiver sosial inkludering
E-post
anne.fosslien.kolsto@redcross.no
Mobil
958 59 477
Helen
Helen Rønningsbakken
Rådgiver oppvekst og organisasjon
E-post
helen.ronningsbakken@redcross.no
Mobil
938 65 446
Frøydis
Frøydis Hafredal
Rådgiver sosial inkludering
E-post
froydis.hafredal@redcross.no
Mobil
479 06 282
Bente (1)
Bente Hallingstad
Rådgiver oppvekst og organisasjon
E-post
bente.hallingstad@redcross.no
Mobil
48264104
Hege
Hege Lysholm
Rådgiver sosial inkludering og organisasjon
E-post
hege.lysholm@redcross.no
Mobil
915 47 152
Even
Even Strømman
Organisasjonsrådgiver
E-post
even.stromman@redcross.no
Mobil
950 65 066
Jane
Jane Kristiansen
Rådgiver administrasjon og regnskap
E-post
jane.kristiansen@redcross.no
Mobil
988 39 795
Siri
Siri Dufset Fjeldberg
Rådgiver økonomistyring og regnskap
E-post
siri.fjeldberg@redcross.no
Mobil
40169434
Mette
Mette Christensen Furmston
Rådgiver Hjelpekorps (vikar)
E-post
mette.christensen.furmston@redcross.no
Mobil
40643129
Cathrine
Cathrine Berger
Rådgiver Omsorg (prosjektstilling)
E-post
cathrine.berger@redcross.no
Mobil
48151136

Lokalt ansatte

 

mariann
Mariann Mikkelsen
Daglig leder Hamar Røde Kors
E-post
mariann.mikkelsen@redcross.no
Mobil
91821211
Oline
Oline Dalen
Frivillighetskoordinator Lillehammer Røde Kors
E-post
oline.dalen@redcross.no
Mobil
415 80 011

 

Bilde av de ansatte i Røde Kors i Innlandet
Bilde av de ansatte i Røde Kors i Innlandet