Kontakt Sandnes Røde Kors

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i Sandnes Røde Kors

Sandnes Røde Kors
Roald Amundsensgate 20
E-post: post@sandnesrodekors.no

AKTIVITETSLEDERE

Barnas Røde Kors (BARK)
Kontaktperson: Elin Iren Østbø Berge.
E-post: bark@sandnesrodekors.no

Besøksvenn
Kontaktperson: Turid B. Rekevik.
E-post: besokstjeneste@sandnesrodekors.no

Besøksvenn med hund
Kontaktperson: Cecilie Inderdal
E-post: cecilie.inderdal@redcross.no

Flyktningguide:
Kontaktperson: Kjersti Krogedal Høie
E-post: kjersti.krogedal@redcross.no

Gatemegling
Kontaktperson: Janne Tveit  
E-post: gatemedling@sandnesrodekors.no

Hjelpekorps
E-post: korpsleder@hjelpekorpset.org

Klubben
Kontaktperson: Marianne Seim Haaland.
E-post: marianne.seim@rodekors.org

Leksehjelp
Kontaktperson: Graeme Dick  
E-post: graeme@rgdo.no

Nettttverk etter soning
Kontaktperson: Ingrid Neteland.
E-post: ingrid.neteland@redcross.no

Norsktrening
Kontaktperson: Tove Gilje Krogh  
E-post: tgkrogh@icloude.com

RØFF
Kontaktperson: Anne Lise Kluge.
E-post: roff@sandnesrodekors.no

Vitnestøtte
Kontaktperson: Anne Marie Boganes.
E-post_ anne.marie@boganes.com

Våketjeneste
Kontaktperson: Bjørn Harald Lye
E-post: b_harald@hotmail.com

 

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler