Kontakt Røde Kors i Trøndelag

Våre ansatte er klare for å svare på dine spørsmål.

Sentralbord

Nord-Trøndelag Røde Kors

+47 74 15 08 80

Sør-Trøndelag Røde Kors

+47 22 05 40 00

Ansatte

Tor Andre Weiseth

Daglig leder
Kontorsted: Steinkjer og Trondheim
Telefon: 932 22 139
E-post: tor.andre.weiseth@redcross.no

Aleksander Båtnes

Rådgiver kommunikasjon
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 58 846
E-post: aleksander.batnes@redcross.no 

Enhet frivillighet

Anne Ulvin

Enhetsleder
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Henry Skevik

Rådgiver hjelpekorps
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Audhild Vollan

Rådgiver omsorg
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 977 49 839
E-post: audhild.vollan@redcross.no

Mona Jentoftsen

Rådgiver opplæring
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 950 18 355
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Hege-Iren Karlsen

Rådgiver Ferie for alle
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 464 11 760
E-post: hege-iren.karlsen@redcross.no

Marit Rolseth

Rådgiver beredskap
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 926 60 430
E-post: marit.rolseth@redcross.no

Enhet administrasjon og styring

Veronica Sve

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 971 47 839
E-post: veronica.sve@redcross.no

Wenche Lundås

Rådgiver økonomi
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 930 16 150
E-post: wenche.lundas@redcross.no

Monica Bartnes

Rådgiver økonomi og administrasjon
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 39 591
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Enhet prosjekt og lokalt ansatte

Jannike Bostad

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 06 431
E-pos: jannike.bostad@redcross.no

Ida Westerhus

Koordinator migrasjon og gatemegling
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 924 03 171
E-post: ida.westerhus@redcross.no

Sissel Thorsen

Daglig leder Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 469 04 544
E-post: sissel.thorsen@redcross.no

Susanne Hansen Walmsness

Prosjektmedarbeider Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 924 50 628
E-post: susanne.hansen.walmsness@redcross.no

Sofia Ekker

Prosjektmedarbeider Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 410 63 761
E-post: sofia.ekker@redcross.no

Tone Smistad

Rådgiver Nettverk etter soning
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 41 543
E-post: tone.smistad@redcross.no

Ståle Vegard Børseth

Koordinator Nettverk etter soning, ung
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 934 86 028
E-post: stale.vegard.borseth@redcross.no

Jostein Brudeli

Koordinator Nettverk etter soning, gjeldsarbeid
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 917 93 156
E-post: jostein.brudeli@redcross.no

Elise Loftheim

Koordinator Visitor
Kontorsted: Nordfjordeid
Telefon: 415 12 431
E-post: elise.loftheim@redcross.no

Lisbeth Lein

Prosjektleder for ABC – for bedre mental sunnhet
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 975 03 912
E-post: lisbeth.lein@redcross.no