Ansatte i Hordaland Røde Kors

Her er en oversikt over ansatte som arbeider ved distriktskontoret i Hordaland Røde Kors

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.hordaland@redcross.no.

Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

Thorbjørn Fosse
Thorbjørn Fosse
Fungerende daglig leder
E-post
thorbjorn.fosse@redcross.no
Mobil
+4792410624
lars atle sk
Lars Atle Skorpen
Daglig leder
E-post
lars.skorpen@redcross.no
Mobil
90 55 32 22
Signe Roald Lausten s-hv
Signe Roald Laustsen
Regnskapsleder
E-post
signe.roald.laustsen@redcross.no
Mobil
+4740880711
david-sk
David Yttervik Seetiangtham
Seksjonsleder Omsorg
E-post
david.yttervik.seetiangtham@redcross.no
Mobil
99631163
Ørjan Skaga
Ørjan Skaga
Seksjonsleder: Migrasjon
E-post
Orjan.Skaga@redcross.no
Mobil
+4799779509
Bente sk
Bente Grytøyr
Regnskap og Omsorg
E-post
bente.grytoyr@redcross.no
Mobil
900 67 693
Gry Olsen Tronvold, svart-hvitt
Gry Olsen Tronvold
Seniorrådgiver: Kommunikasjon og inntekt
E-post
gry.tronvold@redcross.no
Mobil
922 35 624
Alexander Benjamin
Alexander Benjamin
Frivillighetskoordinator
E-post
alexander.benjamin@redcross.no
Mobil
944 21 066
Alf-Kåre,-svart-hvitt
Alf Kåre Dalsbø
Prosjektleder Rekruttering
E-post
alf.dalsbo@redcross.no
Mobil
94 32 32 40
Ove, svart-hvitt
Ove Rio
Frivillighetskoordinator Fana, Fjell, Nordhordland, Alvøen og Laksevåg Røde Kors
E-post
ove.rio@redcross.no
Mobil
924 83 274
Koordinator Elise
Elise Smines Eriksen
Rådgiver Omsorg
E-post
elise.smines.eriksen@redcross.no
Mobil
48 45 24 92
Erlend Håheim
Erlend Håheim
Seksjonsleder Hjelpekorps
E-post
erlend.haheim@redcross.no
Mobil
971 55 635
Tonje
Tonje Nesslin
Frivillighetskoordinator
E-post
tonje.nesslin@redcross.no
Mobil
95751786
IMG_5226
Theodora Hendrika Bouwman
Seniorkonsulent: Regnskap
E-post
theodora.hendrika.bouwman@redcross.no
Mobil
+4791594393
IMG_5230
Astrid Sofie Arne
Seniorrådgiver: Migrasjon
E-post
astrid.sofie.arne@redcross.no
Mobil
+4799509620
Øystein sundfjord
Øystein Sundfjord
Rådgiver: digitale koblinger, Vitnestøtte og RØFF
E-post
oystein.sundfjord@redcross.no
Mobil
+4794895764
Marlen
Marlen Wollf
Frivillighetskoordinator, ensomhetsprosjektet
E-post
marlen.suzann.wollf@redcross.no
Mobil
90707302

Besøks- og postadresse
Sandbrekkeveien 95
5225 Nesttun
Sentralbord: +47 22 05 40 00 (9-15)

E-post: dk.hordaland@redcross.no

Fakturainformasjon
Faktura må sendes i EHF-format.
Sendes til Hordaland Røde Kors (org.nr 971 437 839)
Du får fakturareferanse fra kontaktpersonen din i Hordaland Røde Kors.
Forfallsfrist: 30 dager