Styret til Bærum Røde Kors

Styret i Bærum Røde Kors leder lokalforeningens virksomhet og forvalter dets midler etter årsmøtets bestemmelser.

Styreleder
Ole Jørgen Krohn-Nydal
ojkrohnnydal@gmail.com / 90 57 38 35

Nestleder
Hans-Olav Sandbakken
hans-olav.sandbakken@caverion.no / 90 15 57 05

 

Styremedlem
Anne Sofie Dahle
asdahle01@gmail.com / 90 88 75 54

 

Styremedlem
Inger Marit Broch
imb@giek.no / 91 18 59 64

 

Styremedlem
Karin Larsen
karin.larsen@gmail.com / 91 19 12 99

 

Styremedlem (Hjelpekorps)
Fredrik Nordmoen
korpsleder@baerumrkh.no / 91 91 40 00

Alarmtelefon til hjelpekorpset: 99 34 77 77

Styremedlem (migrasjon)
Roar Snedkerud
snedkerud@outlook.com / 90 16 28 18

Styremedlem (Omsorg)
Astrid Flagstad
asflags@gmail.com / 90 54 14 96

 

Styremedlem (Ungdom)
Kristin Kleppe Larnøy
kristin.kl@hotmail.no / 47 70 40 21

 

Varamedlem
Amanda Stjernen
Stjernen1997@hotmail.com / 40 47 10 14

 

Varamedlem
Bernt Nissen
bnissen@online.no / 91 58 05 71

 

(Sist oppdatert 13.12.2017)