Styret til Bærum Røde Kors

Styret i Bærum Røde Kors leder lokalforeningens virksomhet og forvalter dets midler etter årsmøtets bestemmelser.

Styreleder
Inger Marit Borch
imb@giek.no / 91 18 59 64

Nestleder
Hans-Olav Sandbakken
hans-olav.sandbakken@caverion.no / 90 15 57 05

 

Styremedlem
Anne Sofie Dahle
asdahle01@gmail.com / 90 88 75 54

 

Styremedlem
Mette Brenna
mette.brenna@rodekors.org / 97 96 00 17

 

Styremedlem
Karin Larsen
karin.larsen@gmail.com / 91 19 12 99

 

Styremedlem (Hjelpekorps)
Fredrik Nordmoen
korpsleder@baerumrkh.no / 91 91 40 00

Alarmtelefon til hjelpekorpset: 99 34 77 77

Styremedlem (Omsorg)
Astrid Flagstad
asflags@gmail.com / 90 54 14 96

 

Styremedlem (Migrasjon)
Roar Snedkerud
snedkerud@outlook.com / 90162818

 

Varamedlem
Bernt Nissen
bnissen@online.no / 91 58 05 71

 

(Sist oppdatert 04.09.2018)