Lokalforeningsleder Kjell Atle Kjønnø
E-post: post@sandefjordrk.no
Tlf: 33 46 63 50

Leder for Røde Kors Hjelpekorps Sigbjørn Ljusnes
E-post: sandefjord@vestfoldrkh.no
Tlf: 91 33 32 75

Leder for Røde Kors Omsorg Else-Gro Andersen
Epost: omsorg@sandefjordrk.no
Tlf 91 32 98 99

Leder for Besøksvenn Lene Bjernseth Hatlesen
E-post: besokstjenesten@sandefjordrk.no
Tlf: 90 67 17 13 (Venligst ring i tiden 1700-2000)

Leder for Sandefjord Røde Kors Ungdom
E-post: rku@sandefjordrk.no

Leder for BARK Henriette O Hestvik
E-post: bark@sandefjordrk.no
Tlf: 92 22 83 45

Leder for Leksehjelp Kåre Henning
E-post: leksehjelp@sandefjordrk.no
Tlf: 90 15 28 81

Leder for Besøk til innsatte i fengsel Per Lien
E-post: visitor@sandefjordrk.no
Tlf: 97 16 18 11

Leder for Kafe Mangfold Hanne K Ulriksen
E-post: kafemangfold@sandefjordrk.no
Tlf: 40 05 59 95

Leder for Norsktrening Karin Becker
E-post: norsktrening@sanefjordrk.no
Tlf: 91 13 01 09

Leder for Varmestua Gro Johnsen
E-post: varmestua@sandefjordrk.no
Tlf: 99 57 08 91

Leder for Gatemegling Susann Angell
E post: gatemegling@sandefjordrk.no
Tlf: 93 84 22 22

Leder for Flerkultur og Omsorg i Stokke: Monica R. Hellevangsdal
E-post: omsorg.stokke@sandefjordrk.no
Tlf. 93 62 77 55

Leder for Vitnestøtte Else-Gro Andersen
E-post: omsorg@sandefjordrk.no
Tlf: 91 32 98 99

Leder for Fugleredet Hanne Beathe Blix
E-post: omsorg@sandefjordrk.no
Tlf. 94 73 56 46

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler