Kontaktinfo Telemark Røde Kors

Her finner du kontaktinfo til distriktskontorets ansatte og administrasjonen. Distriktskontoret ligger i Porsgrunn og Tønsberg med mindre enheter fordelt i Bø, Skien og Ulefoss og Porsgrunn.

Besøksadresse: Melkevegen 13A, 3919 Porsgrunn
Postadresse: Postboks 1716 Vestsida, 3998 Porsgrunn
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 971 432 470

Her finner du info om styrer, råd og ressursgrupper

Ledelse

Tone Merete Hansen
Tone-Merete Hansen
Daglig leder
Kontorsted
Porsgrunn og Tønsberg
E-post
tone-merete.hansen@redcross.no
Mobil
+4790829321

Kommunikasjon:

kjersti liten
Kjersti Veel Krauss
Kommunikasjonsrådgiver
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
kjersti.veel.krauss@redcross.no
Mobil
481 39 733

Enhetsledere:

210928_Ellen_lite
Ellen Haagenrud Grønlid
Enhetsleder for organisasjon og styring
Kontorsted
Porsgrunn og Tønsberg
E-post
ellen.gronlid@redcross.no
Mobil
995 05 456
210928_tonje_lite
Tonje Skåte Pettersen
Enhetsleder for fellesverk og prosjekter
Kontorsted
Porsgrunn, Skien og Tønsberg
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
412 92 496
Kristin Gjelstad 2019
Kristin Gjelstad
Enhetsleder for frivillighet
Kontorsted
Tønsberg
E-post
kristin.gjelstad@redcross.no
Mobil
472 01 253

Enhet for frivillighet:

201106_Brynhild_Hardang_Hanto_nettsider
Brynhild Hardang Hanto
Besøkstjenesten, sykehusguide, vitnestøtte og visitor
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
brynhild.hardang.hanto@redcross.no
Mobil
975 15 146
201130_Anne_Wåsjø_Hals_nettsider
Anne Wåsjø Hals
Oppvekstaktiviteter, Barnas Røde Kors, leksehjelp og Leir for barn med funksjonsnedsettelser
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
anne.hals@redcross.no
Mobil
928 63 591
201103_Anita_Haugo_Fredly_nettside
Anita Haugo Fredly
Nettverk og partnerskapsavtaler i Midt-Telemark og Nome
Kontorsted
Ulefoss
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
908 82 139
211101_Line_lite
Line Wright Lia
Nettverk Skien, Kom videre mann Skien, flyktningguide og flerkultur Bamble
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
994 08 740
211027_SolveigSolvang
Solveig Solvang
Migrasjon og flerkultur
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
solveig.solvang@redcross.no
Mobil
473 02 914
211101_joakim_crop_lite
Joakim Alexander Barnholdt
Ferie for alle
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
joakim.barnholdt@redcross.no
Mobil
455 01 213

Enhet for organisasjon og styring:

211101_marlena_crop_lite
Marlena Sljivo
Ung i Røde Kors, RØFF, opplæring, frivilligvert, internasjonalt arbeid
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
480 20 757
211101_Kim_lite_cut
Kim Jensen
Daglig leder, Porsgrunn Røde Kors
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
kim.jensen@redcross.no
Mobil
995 83 100
elisabeth liten
Elisabeth Haugen
Daglig leder Bø Frivilligsentral
Kontorsted
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200
201103_Harald_Tønnes_nettside
Harald Tønnes
Organisasjon og ledelsesstøtte
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
994 85 234

Enhet for fellesverk og prosjekter:

201030_Gloria_Leiyan_nettside
Gloria Leiyan
Gatemegling og Flexid
Kontorsted
Skien og Porsgrunn
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
951 59 655
210928_frida1_lite
Frida Louise Hall Bolstad
Fellesverket - Fratelli
Kontorsted
Skien
E-post
frida.bolstad@redcross.no
Mobil
412 25 069
martha crop_lite
Martha Beate Johansen Bjerketvedt
Fellesverket - Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
martha.bjerketvedt@redcross.no
Mobil
412 02 513
220329 portrett lena brekke fellesverket
Lena Brekke
Fellesverket - Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
lena.brekke@redcross.no
Mobil
472 08 214
220404_fratelli ena portrett liten
Ena Abdic
Kontorsted
Fellesverket Fratelli
E-post
ena.abdic@redcross.no
Mobil
+4747376150
live liten
Live Kristine Løken
Kontorsted
Fellesverket - Fratelli
E-post
live.kristine.loken@redcross.no
Mobil
+4790945257
Stine Hasler
Kontorsted
Fellesverket Henrys hus
E-post
stine.marie.hasler@redcross.no
Mobil
+4792203740