Kontakt oss

Velkommen til Telemark Røde Kors

Besøksadresse: Melkevegen 13A, 3919 Porsgrunn
Postadresse: Postboks 1716 Vestsida, 3998 Porsgrunn
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 971 432 470

Ledelse

210928_Ellen_lite
Ellen Haagenrud Grønlid
Daglig leder
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
ellen.gronlid@redcross.no
Mobil
995 05 456
201103_Harald_Tønnes_nettside
Harald Tønnes
Nestleder
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
994 85 234

Kommunikasjon:

201103_Bjørn_Runar_Sodeland_nettside
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Mobil
456 61 232

Barn og ungdom:

201030_Gloria_Leiyan_nettside
Gloria Leiyan
Gatemegling og Flexid
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
951 59 655
211027_SolveigSolvang
Solveig Solvang
Barnas Røde Kors, Leksehjelp, Leir for barn og unge med funksjonsnedsettelse
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
solveig.solvang@redcross.no
Mobil
473 02 914
201130_Anne_Wåsjø_Hals_nettsider
Anne Wåsjø Hals
Oppvekstaktiviteter, Barnas Røde Kors, og Til Topps (permisjon)
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
anne.hals@redcross.no
Mobil
928 63 591
201130_Mona_Tveitan_nettside
Mona Tveitan
Ferie for alle
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
mona.tveitan@redcross.no
Mobil
458 64 941
211101_marlena_crop_lite
Marlena Sljivo
Ung i Røde Kors, RØFF, opplæring, frivilligvert, internasjonalt arbeid
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
480 20 757
211101_joakim_crop_lite
Joakim Alexander Barnholdt
Ferie for alle
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
joakim.barnholdt@redcross.no
Mobil
455 01 213

Omsorg:

201103_Anita_Haugo_Fredly_nettside
Anita Haugo Fredly
Nettverk Midt-Telemark og Nome
Kontorsted
Ulefoss
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
908 82 139
211101_Line_lite
Line Wright Lia
Nettverk Skien, Kom videre mann Skien, flyktningguide og flerkultur Bamble
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
994 08 740
201106_Knut_Jost_Arntzen_nettside
Knut Jost Arntzen
Flyktningguide, flerkultur og norsktrening. Visitor, vitnestøtte, sykehusguide og kriseomsorg. Ansvarlig for personvern og medlemsdatabasen (DiBa)
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
knut.jost.arntzen@redcross.no
Mobil
995 96 988
201106_Brynhild_Hardang_Hanto_nettsider
Brynhild Hardang Hanto
Besøkstjenesten, leksehjelp og norsktrening Nome og Midt-Telemark, flerkultur Nome og Midt-Telemark
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
brynhild.hardang.hanto@redcross.no
Mobil
975 15 146

Hjelpekorps:

211101_Ingrid_lite_cut
Ingrid Eriksrød
Hjelpekorps og beredskap
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
ingrid.eriksrod@redcross.no
Mobil
918 89 479

Bø frivilligsentral:

Elisabeth Haugen
Daglig leder Bø Frivilligsentral
Kontorsted
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200

Fellesverket - møteplass for ungdom:

210928_tonje_lite
Tonje Skåte Pettersen
Prosjektleder Fellesverket Henrys Hus og Innafor
Kontorsted
Porsgrunn og Skien
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
970 08 277
martha crop_lite
Martha Beate Johansen Bjerketvedt
Fellesverket Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
martha.beate.johansen.bjerketvedt@redcross.no
Mobil
412 02 513
Lena Brekke
Fellesverket Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
lena.brekke@redcross.no
Mobil
472 08 214
210928_frida1_lite
Frida Louise Hall Bolstad
Fellesverket - Innafor
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
frida.bolstad@redcross.no
Mobil
412 25 069

Lokalforening - Porsgrunn Røde Kors

211101_Kim_lite_cut
Kim Jensen
Daglig leder, Porsgrunn Røde Kors
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
kim.jensen@redcross.no
Mobil
995 83 100